New Delhi, Delhi
GST No. 07BNSPS0994M2ZW
Call 0794922094192% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Output Voltage | 24 V DC |
| Output Current | 3 A |
| SMPS Type | Closed |
| Input Voltage | 150-280 V AC |
| Power Rating | 72 W |
| Usage | Commercial RO, Domestic RO |
| Protection Features | Short Circuit, Over Temperature, Overload, Over Voltage |
| Cooling Type | Natural Air |
| Mounting Type | Cabinet Mount |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Output Voltage | 24 V DC |
| Output Current | 2.5 A |
| SMPS Type | Closed |
| Input Voltage | 150-280 V AC |
| Power Rating | 60 W |
| Usage | Commercial RO, Domestic RO |
| Protection Features | Short Circuit, Overload, Over Voltage, Over Temperature |
| Cooling Type | Natural Air |
| Mounting Type | Cabinet Mount |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Output Voltage | 24 V |
| Output Current | 1.5A |
| Current | 1.5 A |
| Power Output | 36 W |
| Material | ABS Plastic |
| Power | 40 W |
| Port Type | Type C |
| Input Voltage | 100-240 V AC |
| Application | LED strip |
| Protection | Over temperature, Overload, Short circuit, Over voltage |
View Complete details