New Delhi, Delhi
GST No. 07BNSPS0994M2ZW
Call 0794922094192% Response Rate
Send Enquiry




Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Voltage | 36 V |
| Charge Current | 4 A |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Type | Audible |
| Power Source | Electricity |
| Phase | Single phase |
| Material | ABS |
| Color | White |
| Voltage | 120V |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details