New Delhi, Delhi
GST No. 07BNSPS0994M2ZW
Call 0794922094192% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Output Current | 5 A |
| Output Voltage | 24 V DC |
| Power Output | 60 W |
| Output Power | 350W |
| Usage/Application | Electronic Instruments |
| Input Voltage | 100-240 V AC |
| Application | CCTV, LED strip |
| Brand | APC |
| Output Type | Single |
| Voltage | 24 V |
View Complete details