New Delhi, Delhi
GST No. 07BNSPS0994M2ZW
Call 0794922094192% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Output Voltage | 24V |
| Output Current | 1.5A |
| Power | 40 W |
| Brand | IPS IMPACT |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Output Current | 5 A |
| Charger Type | Automatic |
| Battery Type | Lead Acid |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Phase | Single Phase |
| Protection | Overload, Reverse Polarity, Over Voltage, Short Circuit |
| Battery Voltage | 12 V |
View Complete details





| Battery Voltage | 12 V |
| Output Current | 10 A |
| Charger Type | Automatic |
| Battery Type | Lead Acid |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Phase | Single Phase |
| Protection | Short Circuit, Overload, Over Voltage |
View Complete details