New Delhi, Delhi
GST No. 07BNSPS0994M2ZW
Call 0794922094192% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Input Voltage | 12 V DC |
| Power | 80W |
| Output Voltage | 12 V DC |
| Output Power | 80W |
| Application | Solar, Industrial, Railway |
| Material | Plastic |
| Current | 12V |
| Protection Features | Over Voltage, Overload, Short Circuit |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Power | 40W |
| Material | Plastic |
| Current | 12V |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Power | 60W |
| Material | Plastic |
| Current | 12V |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Power | 60 W |
| Material | Plastic |
| Current | 24 VOLT |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Power | 60W |
| Material | Plastic |
| Current | 12V |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Power | 60W |
| Material | Plastic |
| Current | 24V |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Power | 80W |
| Material | Plastic |
| Current | 24V |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Power | 40 W |
| Material | Plastic |
| Current | 12 VOLT |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details