New Delhi, Delhi
GST No. 07BNSPS0994M2ZW
Call 0794922094192% Response Rate
Send Enquiry








| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Output Current | 16.6a |
| Output Voltage | 200W |
| Power | 200W |
| Material | Mild Steel |
| Input Voltage | 12 v |
| Number of Outputs | Dual |
| Protections | Overload, Over Voltage, Short Circuit, Over Temperature |
| Output Power | 200W |
| Brand | Impact Power System |
| Country of Origin | Made in India |
This article will take an in-depth look at DC/DC power supplies:
View Complete details